Natural Jihlava Natural Jihlava

Služby
Natural Jihlava

Cukrářská výroba

Obalujeme do jogurtové, čokoládové a karobové polevy. Karobová poleva neobsahuje syrovátku ani cukr-pouze fruktozu. Čokoládová poleva neobsahuje cukr- pouze fruktozu. Křupky, které obalíme do polevy následně ochutíme lyofiziovaným(vymražovaným) ovocným práškem.Proto jsou velmi oblíbenou pochoutkou, kterou kupují především rodiče pro své ratolesti. Dále vyrábíme tyčinky z již zmiňovaných polev, do kterých přidáváme ovoce,strouhaný kokos,ořechy a kukuřičné a rýžové kuličky. Také lízátka, které obsahují pouze palatinozu-která je velmi oblíbená pro svůj nízký glykemický index,a koncentrovanou rakytníkovou, brusinkovou nebo zázvorovou šťávu, jsou dost prodávaným druhem zboží právě proto, že neobsahují cukr a barviva.Dochucovací šťávy se přidávají při nižších teplotách, tím pádem se zachovávají veškeré hodnotné látky,pro které jsou tak ceněné a oblíbené.

Bezlepková pekárna

Naše bezlepkové sušenky vyrábíme bez přidání vajec, mléka a cukru. Těsta jsou slazena pouze rýžovým nebo kukuřičným sirupem, místo vajec používáme sojovou mouku, víme, ale, že soja je pro mnoho lidí s bezlepkovou dietou nepřijatelná,protože na ni mají alergickou reakci, proto stále hledáme nové varianty.Momentálně máme připraveny nové druhy sušenek i ve slané variantě s čirokovou moukou.Tato mouka ještě není tolik známá,přesto nás velmi překvapila chuť a křehkost vyrobených sušenek a keksů.Doufáme, že naše zákazníky mile překvapíme. Bezlepkové musli tyčinky, které chystáme v několika variantách a které budou vyrobeny z vloček, ne jen z extrudátu,slazeny pouze s rýžovým, kukuřičným, pomerančovým a citronovým sirupem snad budou příjemným zpestřením pro mlsné jazýčky na dovolenou nebo jako malá svačinka do práce. V průběhu měsíce srpna pak spustíme bezlepkovou variantu moučníku ve tvaru motýlka vhodného jako svačinka do školy,či do kabelky do práce. Těsto bude slazeno rýžovým a datlovým sirupem,bez mléka, bez vajec a bez sojové mouky.

Celozrnná pekárna

V naší pekárně pečeme sušenky pouze z celozrnné mouky bez přidání bílé mouky.V sušenkách nenajdete ani mléko, vejce,cukr a soju.Místo vajec přidáváme lupinovou mouku, těsto sladíme kukuřičným, rýžovým, javorovým nebo datlovým sirupem.Ve vanilkových sušenkách je obsažen pravý vanilkový lusk-prášek, v amaranthových sušenkách je kromě celozrnné mouky přidána celozrnná amaranthová mouka, špaldové sušenky jsou vyrobeny pouze z celozrnné špaldové mouky, slazeny javorovým sirupem.Ovesné sušenky neobsahují pšeničnou mouku, jsou vyrobeny pouze z ovesné mouky, slazeny sirupem a nesířeným ovocem. Co se týče tuku, bereme na vědomí problém,že přidáváme do těsta palmový tuk, spousta lidí se neztotožňuje s výrobním procesem tohoto tuku, ani nám není lhostejná příroda a její devastace.Momentálně očekáváme nový druh kokosového oleje-ten je vyráběn z plodu,ne z kmene stromu.Uděláme vše pro to, abychom palmový tuk nahradili lepší a hlavně přijatelnější alternativou.

Velkoobchodní sklad

V nabídce našeho velkoobchodního skladu máme více než 1 500 druhů zboží pro racionální výživu, bezlepkovou dietu, makrobiotiku, vegany, vegetariány.Část výrobků je v BIO kvalitě.Zboží rozvážíme vlastními auty v pravidelných intervalech, o kterých jsou prodejny zdravé výživy informovány, zásobujeme téměř celou republiku.Tam, kde nezavážíme sami, máme nasmlouvány obchodní partnery. Spolupracujeme i se zahraničním,zboží vozíme na Slovensko, do Polska, do Maďarska.

Balírny

Zboží, které vyrobíme v našich výrobnách nebo které dovezeme ze zahraničí balíme do malospotřebitelského balení. Pro bezlepkovou dietu máme zcela oddělenou balírnu, abychom mohli garantovat bezlepkovost našich výrobků.Naše produkty jsou označeny etiketou s motýlkem.

Kde nás najdete
Natural Jihlava Humpolecká 286/28
Jihlava, 586 01
Kontakty
Natural Jihlava info@naturaljihlava.cz
Natural Jihlava 567 313 011
Natural Jihlava fax:567 313 010
Natural Jihlava www.naturaljihlava.cz
Natural Jihlava facebook.com/naturaljihlava
Otevírací doba
Natural Jihlava Pondělí 6:00-14:30
Úterý 6:00-14:30
Středa 6:00-14:30
Čtvrtek 6:00-14:30
Pátek 6:00-14:30
Sobota zavřeno
Neděle Zavřeno
Obchodní podmínky
zpracování osobních údajů
Způsoby objednávání
Přihlášení sklad