NATURAL JIHLAVA PODPORUJE

Natural Jihlava

RED STUDIO
Spolupracujeme s nahrávacím a produkčním hudebním studiem RED STUDIO v rámci jejich projektu online podcastu. Studiu dodáváme k těmto účelům naše nápoje a potraviny.Hudební studio Podcast Hudba Media

Michal Kalenda
Natáčení videí, nebo samotné focení mě vždy hodně bavilo. Mám rád efekty a videa co mají nějakou úroveň a dávají smysl. Jednoho dne jsem dostal možnost se k firmě Natural Jihlava připojit a spravovat jim sociální sítě, sám jsem do toho ale jít nemohl, a tak mně napadlo dát dohromady tým z Martina, Máry, Valerie a Jakuba, který se bude vzájemně doplňovat. Celé to do sebe už nějakou dobu zapadá a věřím, že nás toho ještě hodně čeká.

Natural Jihlava
Natural Jihlava

Martin Kašiar
Pokud bych se měl charakterizovat jedním slovem, tak by to bylo slovo sportovec. Už v dětství jsem svůj volný čas místo počítače trávil radši na trénincích. Vystřídal jsem nespočet sportů a prvním klíčovým sportem pro mě bylo horolezení, které jsem dělal několik let v ČR na vrcholové úrovni. To mi dalo skvělý základ do dalších sportů, kterými jsou parkour a fitness. Těm se věnuji doposud. Koníček se u mě postupně stal i prací a společně s mým týmem se nám loňský rok podařilo vybudovat první parkourovou halu SpaceTown na Vysočině. Náplň mojí práce je předávat letité zkušenosti mladším sporťákům jako trenér a ve volném čase působím i jako on-line trenér a výživový poradce. Pro Tržnici Natural tvořím edukativní videa o jednotlivých produktech a snažím se lidi inspirovat ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu.

Marek Klátil
Jsem mladý nadšenec do techniky 21. století. To však nikdy neznamenalo, že bych jako dítě z vesnice vysedával doma, ale naopak sem si vždy hledal zábavu mimo domov, a to především ve sportu a rozebírání nejrůznějších věcí. Od svých dětských let se aktivně věnuji všemožným sportům a nejvíc mě pohltil parkour, kterému se věnuji od 15 let. Společně s mým týmem StayHero jsme vybudovali první parkourovou halu na vysočině SpaceTown, kde se snažím předávat své letité zkušenosti mladším nadšencům do tohoto sportu. Ve volném čase opravím nějaký ten telefon, rozvedu elektřinu na baráku, nebo natočím propracované video, což je právě mou náplní práce na rozvoji sociálních sítích pro Tržnici Natural.

Natural Jihlava
Natural Jihlava

Valérie Vlachová
Dělat to, co vás baví a naplňuje, je klíčem ke štěstí. Tímto motem se řídím od svého dětství. Jako malá jsem vystřídala nespočet sportů od tenisu po sportovní gymnastiku, ale nic nebylo to pravé, co by mě naplňovalo. V šestnácti letech jsem prodělala jaterní onemocnění a můj život se otočil na ruby. Věděla jsem, co chci a budu dělat. Nastavila si nový životní styl. Začala jsem se plně věnovat józe a meditaci, kterou jsem po pár letech začala učit a vedu své vlastní lekce. Vyzkoušela jsem různé druhy stravování jako veganství a vegetariánství, jež se stále drží při mně. Začala se zajímat o suroviny, ze kterých se jídlo skládá, a na základě toho poté tvořit své vlastní recepty. Pro Tržnici Natural tvořím video recepty z kvalitních a zdravých surovin, které nabízí, a tím napomáhám lidem ke zdravějším stravovacím návykům.

Jakub Dušek
Jsem člověk, kterého baví vařit a Natural Jihlava mi to umožňuje. Nejsem povoláním kuchař, ale našel jsem si v tom zálibu a jsem rád, že mohu rozvíjet mou kreativitu. Jednoho dne mě napadlo říct Michalovi, že bychom mohli spolu nějaké video natočit. Tak se taky stalo a natáčíme dál. Není to celé vůbec žádná sranda, jsou tam lepší i horší chvíle, ale snažím se to dělat na 100 %. Mám pro vás v záloze hromadu nápadů, takže se je na co těšit.

Natural Jihlava
Natural Jihlava

Jmenuji se Lucie Šaclová, dříve Maršánová a jsem reprezentantka České republiky v běhu. V posledních letech se věnuji zejména běhům do vrchu a trailovým běhů v horách o distancích 10-42km, které jsou mému srdci blíže, než atletický ovál, kde jsem s během začínala. Běhání je mou každodenní součástí už od roku 2007 a za tu dobu se mi podařilo získat velké množství zkušeností a také úspěchů, mezi které patří 11 medailí z Mistrovství ČR, 10 účastní na Mistrovství Evropy a světa v běhu do vrchu (3x umístění v top10, 4x umístění v top20, 3x medaile ze soutěže týmů). Za všechny ty roky tréninku a přípravy na závody se mi potvrdilo, že základem úspěchu není jenom správně postavený trénink, ale ještě výše stojí kvalitní a správná strava a z ní vyplývající pevné zdraví – bez ní a bez něj naše tělo nikdy nebude fungovat tak, jak nejlépe může a ač se budeme snažit sebevíc, naše snaha v tréninku (a vlastně i v jakékoliv oblasti života) přijde vniveč. Proto jsem nesmírně vděčná, že je mi už po mnoho let velkou oporou Natural Jihlava a jejich kvalitní potraviny, které mi umožňují dopřát mému tělu to, co ke kvalitnímu výkonu potřebuje. Vždyť právě od té doby, co mě Natural podporuje, se mi začalo ve sportu dařit ještě mnohem více! Věřím, že se mi i právě díky kvalitní stravě podaří zůstat zdravá a úspěšně sportovat ještě po mnoho let :) Protože trpím intolerancí lepku a alergií na ořechy a také jsem vegetariánka, jsem velmi ráda za pestrou nabídku „alternativních“ a zejména přirozeně bezlepkových a kvalitních potravin od Natural Jihlava, což je přesně to, co pro přípravu svých jídel potřebuji. Hýbejte se, sportujte, kvalitně a hodně jezte, objevuje nová místa a třeba se někdy potkáme :) Běhu zdar !

Staň se našim partnerem

Jestliže i vy máte zájem odebírat zboží od naší společnosti, vyplňte prosím tento formulář a naši pracovníci vás v nejbližší době telefonicky kontaktují s dalšími informacemi.

Registrační formulář
Kontakty
Natural Jihlava JK s.r.o.
+420 567 313 011
info@naturaljihlava.cz
Sociální sítě
Facebook
Instagram
Dalsí informace
IČ: 268 990 60
DIČ: CZ 268 990 60
Humpolecká 286/28, 586 01 Jihlava
© NATURAL JIHLAVA 2022
Created by PRIMESOFT software development